The Dukes of Hazzard
Van Jay Chandrasekhar met Seann William ScottJohnny KnoxvilleJessica Simpson Burt Renolds
2004 Actie Verenigde Staten 107 minuten
De Dukes zijn terug! Neven Bo (Sean William Scott) en Luke (Johnny Knoxville) maken de wegen weer onveilig. Hun auto de General Lee, een Dodge Charger uit 1969, redt hen regelmatig uit hachelijke situaties.
Hun oom Jesse (Willie Nelson) stookt de lekkerste illegale drank in Dixie. Bo en Luke bezorgen het brouwsel met hun General Lee. Ook het dollen met de (boeren)meiden is een tijdverdrijf waar de neven zich graag schuldig aan maken. Beide activiteiten brengen hen regelmatig in de problemen.
De jongens sluiten de dag graag af in de Boar's Nest. Hier werkt hun lieftallige nicht Daisy (vertolkt door Jessica Simpson) als serveerster. Daisy is de trotste eigenaresse van de kortste hotpants in het Zuiden, maar geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Zij is menigmaal de aanleiding voor een ouderwets bargevecht. Bo en Luke zijn uiteraard nooit te beroerd om voor haar eer te strijden. Ze hebben de autoriteiten dan ook regelmatig op hun hielen.
De criminele commissaris Boss Hogg (Burt Reynolds) neemt op onrechtmatige wijze bezit van de boerderij van de Dukes. Hij blijkt snode plannen te hebben met het dorpje Hazzard. De Dukes dienen het pedaal stevig in te trappen om Hazzard County te redden.
Let op met kinderen tot 6 jaar
Geweld
Angst
Grof taalgebruik
Geregisseerd door : Jay Chandrasekhar
In de zalen vanaf: 21 september 2005
Trailers
Meningen
Al het nieuws over "The Dukes of Hazzard"
Jessica Simpson wordt de 'protégé' van Kevin Costner in 'The Bodyguard 2'
Niet verwonderlijk na het immense succes van 'The Bodyguard' in 1992: Kevin Costner schrijft aan het script voor een vervolg, waarin Jessica Simpson de te beschermen ster zou spelen... Verder lezen... Andere films nu in de bioscoop...
Lee Cronin's The Mummy
Horror Regie: Lee CroninMet: Laia Costa & Jack ReynorDe jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. Acht jaar later wordt haar gebroken familie opgeschrikt wanneer ze plotseling wordt gevonden. Wat een vreugdevolle hereniging had moeten zijn, verandert al snel in een angstaanjagende nachtmerrie.Juste une illusion
Komedie Regie: Eric Toledano & Olivier NakacheMet: Louis Garrel, Camille Cottin, Pierre Lottin1985. Vincent, bijna 13 jaar oud, woont in een buitenwijk van Parijs in een middenklasse gezin met een afstandelijke oudere broer en ouders die voortdurend met elkaar in conflict zijn. Terwijl hij "al geen kind meer" is en "nog geen volwassene", maken we zijn zoektocht mee: naar identiteit,... Verder lezen...Dead Man's Wire
Komedie Regie: Gus Van SantMet: Bill Skarsgard, Drake Montgomery, Al PacinoEen zakelijk conflict in 1977 escaleert tot een van de meest beruchte gijzelingen in de Amerikaanse geschiedenis. Zakenman Tony Kiritsis houdt hypotheekadviseur Richard Hall gevangen met een 'dead man's wire' om zijn nek, een dodelijke constructie die elke politie-ingreep onmogelijk maakt. Terwijl... Verder lezen...La Guerre des Prix
Drama Regie: Anthony DechauxMet: Ana Girardot, Olivier Gourmet, Jonas BloquetIn het competitieve Franse retaillandschap balanceert Audrey Dumont op delicate wijze tussen haar duurzaamheidsidealen en de meedogenloze eisen van zakelijke ambities.Beginnings
Regie: Jeanette NordahlAne (Trine Dyrholm) en Thomas (David Dencik) staan op het punt te scheiden als Ane een beroerte krijgt en ze gedwongen worden bij elkaar te blijven. Geconfronteerd met deze nieuwe realiteit vinden de twee hoop waar ze die het minst verwachten.







