Infos

Geregisseerd door : Alain Chabat
In de zalen vanaf: 4 april 2012
Speelduur: 105 minuten
Genre: Komedie
Land : Zuid Afrika, België, Frankrijk (2012)
Originele taal: Frans

 Synopsis

Wanneer Dan Geraldo, een journalist die op zoek gaat naar een nieuwtje, in Palombië aankomt zal hij de ontdekking van zijn leven doen. Samen met Pablito, een goed uitgeruste lokale gids, vallen ze van de ene verrassing in de andere in een hectisch avontuur waar ze niet alleen met de jungle kennismaken, maar ook met de legendarische Marsupilami, een mythisch maar grappig dier.

Let op met kinderen tot 9 jaar Angst
Seks
Discriminatie
Geweld
Angst
Drug- en/of alcoholmisbruik
Grof taalgebruik

 VOD

Bekijk Sur la Piste du Marsupilami via video on demand/streaming.

 Meningen

 Mening van de pers

Meer bekijken...

 Mening van bloggers

Meer bekijken...

 Andere films nu in de bioscoop...

Kika - Drama
6
25 juni 2025

Kika

Drama Regie: Alexe PoukineMet: Manon Clavel, Ethelle Gonzalez Lardued,...Alleenstaande moeder, blut en met een gebroken hart, besluit Kika zich niet te laten kisten. Onverwacht ontdekt ze een baan die veel beter betaalt dan haar werk als maatschappelijk werkster: mensen pijn doen... met hun toestemming. Vreemd genoeg voelt ze zich beter met een zweep in haar hand!
Yojimbo
8
25 juni 2025

Yojimbo

 Regie: Akira KurosawaMet: Toshirô Mifune, Eijirô Tôno, Tatsuya NakadaiKurosawa's visueel verbluffende en duister-komische Yojimbo - met de onovertroffen Toshiro Mifune - was zeer invloedrijk en veranderde het westerngenre voorgoed. Een sluwe samoerai-huurling wil een ??door terreur geteisterd dorp van corruptie bevrijden.

Newsletter
Schrijf u nu in op onze nieuwsbrief: