Et si On Vivait Tous Ensemble?

Van Stéphane Robelin met Guy BedosDaniel BrühlGeraldine ChaplinJane FondaClaude Rich

2011 Komedie Frankrijk 96 minuten
Et si On Vivait Tous Ensemble?
Vijf oude vrienden besluiten bij elkaar te gaan wonen, omdat zij niet willen eindigen in een bejaardentehuis. In Tous Ensemble van regisseur Stéphane Robelin maakt Jane Fonda haar comeback. Vijf goede vrienden, vijf verschillende karakters. Claude, een echte vrouwenversierder; Annie en Jean, een opmerkelijk stel - hij politiek activist en zij burgerlijk en gewoontjes en Jeanne en Albert, de feminist en de bon vivant. Vijf verschillende problemen met ouder worden, van een zwak hart tot dementie. De oplossing: een gedeeld huis. Omdat ze geen van de vijf bereid zijn hun zelfstandigheid op te geven. Tous Ensemble is een ontroerende Franse komedie over vriendschap en samen ouder worden.
Geregisseerd door : Stéphane Robelin
In de zalen vanaf: 6 juni 2012
Genre: Komedie

 VOD

Bekijk Et si On Vivait Tous Ensemble? via video on demand/streaming.

 Trailers

 Meningen

 Mening van de pers

Meer bekijken...

 Mening van bloggers

Meer bekijken...

 Andere films nu in de bioscoop...

Lee Cronin's The Mummy - Horror
1
15 april 2026

Lee Cronin's The Mummy

Horror Regie: Lee CroninMet: Laia Costa & Jack ReynorDe jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. Acht jaar later wordt haar gebroken familie opgeschrikt wanneer ze plotseling wordt gevonden. Wat een vreugdevolle hereniging had moeten zijn, verandert al snel in een angstaanjagende nachtmerrie.
Beginnings
8
15 april 2026

Beginnings

 Regie: Jeanette NordahlAne (Trine Dyrholm) en Thomas (David Dencik) staan op het punt te scheiden als Ane een beroerte krijgt en ze gedwongen worden bij elkaar te blijven. Geconfronteerd met deze nieuwe realiteit vinden de twee hoop waar ze die het minst verwachten.

Newsletter
Schrijf u nu in op onze nieuwsbrief: