A Thousand Times Goodnight

Van Erik Poppe met Nikolaj Coster-WaldauJuliette Binoche Maria Doyle Kennedy

2013 Drama Noorwegen 112 minuten
A Thousand Times Goodnight
Rebecca (Juliette Binoche) behoort tot 's werelds beste oorlogfotografen. Wanneer haar echtgenoot erop staat dat ze stopt met haar gevaarlijke leven ontstaat er een emotionele situatie. Hij en hun jonge dochters hebben Rebecca nodig, die echter op haar beurt zowel van haar familie als van haar werk houdt.
Geregisseerd door : Erik Poppe
In de zalen vanaf: 30 juli 2014
Genre: Drama

 VOD

Bekijk A Thousand Times Goodnight via video on demand/streaming.

 Trailers

 Meningen

 Mening van de pers

Meer bekijken...

 Mening van bloggers

Meer bekijken...

 Al het nieuws over "A Thousand Times Goodnight"

 Andere films nu in de bioscoop...

Lee Cronin's The Mummy - Horror
1
15 april 2026

Lee Cronin's The Mummy

Horror Regie: Lee CroninMet: Laia Costa & Jack ReynorDe jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. Acht jaar later wordt haar gebroken familie opgeschrikt wanneer ze plotseling wordt gevonden. Wat een vreugdevolle hereniging had moeten zijn, verandert al snel in een angstaanjagende nachtmerrie.
Beginnings
7
15 april 2026

Beginnings

 Regie: Jeanette NordahlAne (Trine Dyrholm) en Thomas (David Dencik) staan op het punt te scheiden als Ane een beroerte krijgt en ze gedwongen worden bij elkaar te blijven. Geconfronteerd met deze nieuwe realiteit vinden de twee hoop waar ze die het minst verwachten.

Newsletter
Schrijf u nu in op onze nieuwsbrief: