De Vlaamse film Bowling Balls is de meest bekeken Belgische film van 2014. Hoewel de film pas op 17 december uitkwam, is hij sinds zijn première al meer dan 250.000 keer bekeken. Dat meldt Independent Films in een persbericht.
Bowling Balls is een actiekomedie van Marc Punt met in de belangrijkste rollen Wim Opbrouck, Nathalie Meskens, Jonas Van Geel, Peter Van den Begin, Sven De Ridder en Manou Kersting. Hij vertelt het verhaal van twee motorbendes, De Bowling Balls en de Banana Knights, die tegen elkaar uitgespeeld worden door de Bulgaarse maffia. Dat leidt meermaals tot hoogoplopende spanningen. Het loopt pas helemaal fout wanneer een lid van Bowling Balls een relatie begin met de jongere zus van de president van de Banana Knights.
De film werd geproduceerd door Independent Productions in samenwerking met Medialaan en het STAP-programma van Telenet met de steun van Screen Flanders (Belga / Belga)