Return of the Storks

Van Martin Repka met Florian Stetter Katharina LorenzLukas Lattinak

Slovenia
Return of the Storks
Vanda is licenciate. Ze besluit haar leven een nieuwe wending te geven, maakt het uit met haar vriend, en vertrekt om haar oma te bezoeken op het Slovaakse platteland. Daar ontmoet ze Miro, een getrouwde man die betrokken is bij mensenhandel. Soms beginnen romantische verhalen namelijk ook slecht. Ook al is de regisseur van deze coproductie een Duitser die in India woont, toch koos Slovakije hem om het land te vertegenwoordigen op de Oscars. Kosmopolitisch.
Geregisseerd door : Martin Repka

 Meningen

 Mening van de pers

Meer bekijken...

 Mening van bloggers

Meer bekijken...

 Al het nieuws over "Return of the Storks"

 Andere films nu in de bioscoop...

Lee Cronin's The Mummy - Horror
1
15 april 2026

Lee Cronin's The Mummy

Horror Regie: Lee CroninMet: Laia Costa & Jack ReynorDe jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. Acht jaar later wordt haar gebroken familie opgeschrikt wanneer ze plotseling wordt gevonden. Wat een vreugdevolle hereniging had moeten zijn, verandert al snel in een angstaanjagende nachtmerrie.
Beginnings
6
15 april 2026

Beginnings

 Regie: Jeanette NordahlAne (Trine Dyrholm) en Thomas (David Dencik) staan op het punt te scheiden als Ane een beroerte krijgt en ze gedwongen worden bij elkaar te blijven. Geconfronteerd met deze nieuwe realiteit vinden de twee hoop waar ze die het minst verwachten.

Newsletter
Schrijf u nu in op onze nieuwsbrief: