Plop wordt de kabouterkoning
Van Gert-Jan Booy met Staf CoppensWilly Sommers Rob De NijsLuc SteenoJits Van BelleIni MassezBas MuijsWinston Post
2012 België
Wanneer Kwebbel en Lui een glaasje willen gaan drinken in de Melkherberg stoten ze op een gesloten deur. De Melkherberg is zowaar gesloten! Plop is naar het Koninklijk Paleis vertrokken om zijn Plopkoeken aan te bieden aan de koning. Als de koning de Plopkoeken lekker vindt wordt Plop misschien wel hofleverancier.
Op weg naar het paleis krijgt Plop plots het gezelschap van Klus, die een bezoek aan het paleis voor geen geld wil missen. Voor ze aankloppen bij de koning zorgt Klus er nog voor dat Plop er piekfijn uitziet: hij steekt een sierlijke pluim die ze vonden in het bos, op de muts van Plop.
Aangekomen bij het paleis blijkt dat de koning er niet meer is. De kabouters wachten op de komst van de nieuwe koning, een kabouterprins die ooit met de opvolgerspluim werd aangeduid door de vorige koning.
Plop wil terugkeren naar huis, maar dan ontdekt men de pluim op zijn muts. Het is de opvolgerspluim! Plop is de nieuwe koning!
De rode loper wordt uitgerold, en voor hij het goed en wel beseft zit Plop op de troon als nieuwe koning. Klus vindt het geweldig. Zeker wanneer hij samen met Kwebbel en Lui zijn intrek mag nemen in het paleis.
Lakeien maken het Kwebbel, Lui en Klus naar de zin, terwijl Plop wordt opgeleid tot koning. Plop heeft nauwelijks de tijd om stil te staan bij wat er gebeurt. Al maakt hij zich wel zorgen om de echte troonopvolger. Want waar is die gebleven? ?
Geregisseerd door : Gert-Jan Booy
In de zalen vanaf: 28 maart 2012
VOD
Bekijk Plop wordt de kabouterkoning via video on demand/streaming.
Trailers
Casting
Meningen
Al het nieuws over "Plop wordt de kabouterkoning"
Andere films nu in de bioscoop...
Lee Cronin's The Mummy
Horror Regie: Lee CroninMet: Laia Costa & Jack ReynorDe jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. Acht jaar later wordt haar gebroken familie opgeschrikt wanneer ze plotseling wordt gevonden. Wat een vreugdevolle hereniging had moeten zijn, verandert al snel in een angstaanjagende nachtmerrie.Juste une illusion
Komedie Regie: Eric Toledano & Olivier NakacheMet: Louis Garrel, Camille Cottin, Pierre Lottin1985. Vincent, bijna 13 jaar oud, woont in een buitenwijk van Parijs in een middenklasse gezin met een afstandelijke oudere broer en ouders die voortdurend met elkaar in conflict zijn. Terwijl hij "al geen kind meer" is en "nog geen volwassene", maken we zijn zoektocht mee: naar identiteit,... Verder lezen...Dead Man's Wire
Komedie Regie: Gus Van SantMet: Bill Skarsgard, Drake Montgomery, Al PacinoEen zakelijk conflict in 1977 escaleert tot een van de meest beruchte gijzelingen in de Amerikaanse geschiedenis. Zakenman Tony Kiritsis houdt hypotheekadviseur Richard Hall gevangen met een 'dead man's wire' om zijn nek, een dodelijke constructie die elke politie-ingreep onmogelijk maakt. Terwijl... Verder lezen...La Guerre des Prix
Drama Regie: Anthony DechauxMet: Ana Girardot, Olivier Gourmet, Jonas BloquetIn het competitieve Franse retaillandschap balanceert Audrey Dumont op delicate wijze tussen haar duurzaamheidsidealen en de meedogenloze eisen van zakelijke ambities.Beginnings
Regie: Jeanette NordahlAne (Trine Dyrholm) en Thomas (David Dencik) staan op het punt te scheiden als Ane een beroerte krijgt en ze gedwongen worden bij elkaar te blijven. Geconfronteerd met deze nieuwe realiteit vinden de twee hoop waar ze die het minst verwachten.







