La première fois que j'ai eu 20 ans

Van Lorraine Levy met Catherine JacobPierre ArditiMarilou Berry Serge RiaboukineMyriam Moraly

2004 Frankrijk 98 minuten
La première fois que j'ai eu 20 ans
De zestienjarige Hannah woont in de jaren '60 in de Parijse banlieu. Ze houdt erg van muziek en droomt ervan contrabas te spelen in de jazzband van haar school. De andere bandleden, vier jongens onder elkaar, moeten echter niets van haar hebben, en laten geen kans ongemoeid om dat haar nog eens te laten blijken.
Geregisseerd door : Lorraine Levy
In de zalen vanaf: 6 oktober 2004

 Meningen

 Mening van de pers

Meer bekijken...

 Mening van bloggers

Meer bekijken...

 Andere films nu in de bioscoop...

Lee Cronin's The Mummy - Horror
1
15 april 2026

Lee Cronin's The Mummy

Horror Regie: Lee CroninMet: Laia Costa & Jack ReynorDe jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. Acht jaar later wordt haar gebroken familie opgeschrikt wanneer ze plotseling wordt gevonden. Wat een vreugdevolle hereniging had moeten zijn, verandert al snel in een angstaanjagende nachtmerrie.
Beginnings
6
15 april 2026

Beginnings

 Regie: Jeanette NordahlAne (Trine Dyrholm) en Thomas (David Dencik) staan op het punt te scheiden als Ane een beroerte krijgt en ze gedwongen worden bij elkaar te blijven. Geconfronteerd met deze nieuwe realiteit vinden de twee hoop waar ze die het minst verwachten.

Newsletter
Schrijf u nu in op onze nieuwsbrief: