A Sunday in Kigali

Van Robert Favreau met Luc PicardFatou N'DiayeCéline BonnierAlexis MartinMaka KottoLuck Mervil

2006 Drama Canada 118 minuten
A Sunday in Kigali
De Canadese journalist Bernard Valcourt moet in Rwanda verslag doen van de genocide. Maar langzaam valt hij voor de Rwandese Gentille. Verfilming van de semiautobiografische bestseller van Gil Courtemanch laat vrijpartijen met verstrengelde blanke en zwarte vingers opgevolgen door beelden van slachtoffers van de massaslachtingen.
Geregisseerd door : Robert Favreau
In de zalen vanaf: 16 januari 2008
Genre: Drama

 Meningen

 Mening van de pers

Meer bekijken...

 Mening van bloggers

Meer bekijken...

 Andere films nu in de bioscoop...

Lee Cronin's The Mummy - Horror
1
15 april 2026

Lee Cronin's The Mummy

Horror Regie: Lee CroninMet: Laia Costa & Jack ReynorDe jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. Acht jaar later wordt haar gebroken familie opgeschrikt wanneer ze plotseling wordt gevonden. Wat een vreugdevolle hereniging had moeten zijn, verandert al snel in een angstaanjagende nachtmerrie.
Beginnings
7
15 april 2026

Beginnings

 Regie: Jeanette NordahlAne (Trine Dyrholm) en Thomas (David Dencik) staan op het punt te scheiden als Ane een beroerte krijgt en ze gedwongen worden bij elkaar te blijven. Geconfronteerd met deze nieuwe realiteit vinden de twee hoop waar ze die het minst verwachten.

Newsletter
Schrijf u nu in op onze nieuwsbrief: