Ik heb me nog nooit aan games als 'Second Life' of 'World of Warcraft' gewaagd maar ik kan me voorstellen dat een speler er zich in kan verliezen. Wat wil je ook, in die digitale wereld heb je veel meer het gevoel dat je je lot in eigen handen hebt en elk moment ziet er magisch uit.
Je loopt echter wel het risico dat je op de duur de voeling met de realiteit kwijt raakt en dat is precies wat de hoofdfiguur uit 'L'autre monde' overkomt. Gaspard raakt compleet in de ban van een mysterieuze blondine en van de game dat ze aan hem voorstelt. Hij kan nergens anders meer aan denken en merkt niet dat hij zich op een levensgevaarlijk pad begeeft.
Het lukt 'L'autre monde' (voor een stuk een Belgische productie) niet helemaal om een razend spannende thriller op stapel te zetten maar hij houdt zijn publiek wel moeiteloos aan het lijntje. Het contrast tussen de zonnige/slaperige vakantiesfeer en de donker sensuele computerwereld zit daar voor veel tussen, net als de verleidelijke vertolking van Louise Bourgoin.
Bij momenten heb je zelfs het gevoel dat je in een film van David Lynch bent beland, voorwaar geen geringe prestatie. Een aangenaam raadsel met een kinky ondertoon. (RN)
Meningen
Al het nieuws cinema
James Cameron geeft toe moeite te hebben met het schrijven van de volgende Terminator
Terwijl James Cameron druk bezig is met Avatar 4 en zijn langverwachte WOII-drama Ghosts of Hiroshima, werkt hij ook in stilte aan een nieuw Terminator-project. Verder lezen...Producent van Pirates of the Caribbean hint op terugkeer van Johnny Depp in de franchise ondanks breuk met Disney
Kapitein Jack Sparrow heeft mogelijk nog niet zijn laatste reis gemaakt. Verder lezen...Het 40ste FIFF Namen opent met LES BARONNES van Mokhtaria Badaoui en Nabil Ben Yadir!
De 40ste editie van het Internationale Festival van de Franstalige Film van Namen (FIFF) opent op vrijdag 3 oktober met de langverwachte wereldpremière van LES BARONNES van Mokhtaria Badaoui en Nabil Ben Yadir, in wereldpremière en in aanwezigheid van de filmploeg. Verder lezen...De Dood zit je nog steeds op de hielen! De "Final Destination"-saga gaat verder!
Een zevende "Final Destination"-film is in de maak bij New Line, met Lori Evans Taylor, co-scenarist van "Bloodlines", die terugkeert om dit nieuwe deel te schrijven. Verder lezen...Hallo lang weekend, hallo cinema! Wat je nu niet mag missen
Vrijdag 15 augustus is het Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart en dat betekent voor velen een wettelijke feestdag én een zalig lang weekend. Of je nu een uitstap plant, gezellig thuis blijft of gewoon zin hebt om er even tussenuit te glippen: dit is hét moment om jezelf te trakteren op een bioscoopbezoek. Verder lezen...Matthew McConaughey was bijna Jack in Titanic... tot hij deze zes woorden zei
Zes woorden zouden Matthew McConaughey de hoofdrol in Titanic hebben gekost: "No. That was pretty good. Thanks." Verder lezen...Together: een hilarisch liefdesdrama met een vleugje body horror
De body-horrorfilm over dysfunctionele relaties, codependency, en het (her)ontdekken van je eigen identiteit is vanaf 20 augustus in de bioscoop te zien. Verder lezen...REGRETTING YOU - Eerste trailer!
When life pulls you down, love lifts you up. Bekijk nu de eerste trailer van REGRETTING YOU, vanaf 22 oktober alleen in de bioscoop. Verder lezen...Kesha laat harten sneller slaan terwijl ze zich uitkleedt en haar decolleté toont in pikante badkamerfoto's
De Tik Tok-zangeres, 38, ging dinsdag naar Instagram om een pikant bericht met haar fans te delen. Verder lezen...