Jennifer Lopez plaatste dinsdag een zeer gewaagde video op Instagram om de kaartverkoop voor haar terugkeer naar Las Vegas aan te wakkeren.
De schoonheid droeg een roestkleurige tweedelige outfit met vlammen die haar strakke buik en stevige achterwerk perfect accentueerden terwijl ze recent op het podium zong.
In haar bijschrift maakte de ex-vrouw van Ben Affleck haar volgers enthousiast over haar shows in Sin City eind december: “See you THIS MONTH for The JLo Show in Vegas! Which song do you want me to PLAY ??!?” schreef de voormalige Fly Girl.
Haar personal trainer Tracy Anderson voegde eraan toe: “Vegas is zo gelukkig dat jij terug bent!!!”, terwijl Heidi Klum op de like-knop drukte.
Lopez gaat naar Las Vegas voor een nieuwe residentieshow genaamd Up All Night Live in The Colosseum at Caesars Palace. De residentie begint met shows op 30 en 31 december 2025, gevolgd door geselecteerde data in januari en maart 2026. Deze nieuwe residentie markeert Lopez’ terugkeer naar Las Vegas na haar eerdere recordbrekende show JENNIFER LOPEZ: ALL I HAVE in Planet Hollywood Resort & Casino.
Met 120 shows van 2016 tot 2018 bracht de residentie meer dan $100 miljoen op en kreeg lovende kritieken van zowel critici als fans gedurende bijna drie jaar. Jennifer is drie keer getrouwd geweest en gescheiden van andere acteurs – Ojani Noa (51), Cris Judd (56) en Marc Anthony (57) – maar ze denkt niet dat ze ooit “echt bemind” is geweest.
Toch heeft Jennifer wel “echt ervaren iemand lief te hebben”.
De ster van Kiss Of The Spider Woman zei:
*"Wat ik heb geleerd is niet dat ik niet beminnelijk ben – het is dat zij het niet kunnen… Ze hebben het gewoon niet in zich.
Ze moeten het kleine persoon in zichzelf waarderen. Ze moeten van hen houden.
En ze gaven me wat ze hadden. Ze gaven me alles, elke keer. Alle ringen, alle dingen die ik ooit zou kunnen willen. De huizen, de ringen, de huwelijken. Alles. Maar..."*