Er zijn geen slechte ideeën in het DC-universum van James Gunn.
De filmmaker en mede-CEO van DC Studios sprak zich uit over de fan-casting van actrice Adria Arjona als Wonder Woman, na recente speculaties gebaseerd op zijn activiteit op sociale media. Maar Gunn verduidelijkte dat ondanks alle geruchten er voorlopig niets in gang is gezet.
"Ik volg Adria op Instagram, maar iedereen dacht meteen: ‘Hij volgt haar net, dus zij moet Wonder Woman zijn,’" zei Gunn in een recent interview met Extra. "Ze zou trouwens een geweldige Wonder Woman zijn."
Het tweetal werkte eerder samen aan de horrorthriller The Belko Experiment uit 2016, die Gunn samen met Peter Safran (eveneens mede-CEO van DC Studios) produceerde. "Ze zat in een film die ik maakte... We zijn sinds die tijd bevriend en kennen elkaar goed," voegde Gunn eraan toe. "Ik volgde haar al toen — het is niet nieuw."
Andere films van Adria Arjona zijn onder meer Father of the Bride, het tweede seizoen van True Detective, Marvel’s Morbius en Hit Man.
In juni verklaarde Gunn aan Entertainment Weekly dat er momenteel een nieuw Wonder Woman-script wordt geschreven, naast een HBO-serie over Themyscira, het eiland van herkomst van de superheldin.
De rol van de Amazone-heldin werd in het DC Extended Universe eerder vertolkt door Gal Gadot, in de film Wonder Woman (2017), het vervolg Wonder Woman 1984 (2020) en de ensemblefilm Justice League (2017), inclusief de herziene Snyder Cut in 2021.