Dave Bautista speelde Drax the Destroyer in het Marvel Cinematic Universe en zou bereid zijn om zijn rol in Guardians of the Galaxy opnieuw te spelen als James Gunn hem dat zou vragen.
In een nieuw interview zei de voormalige worstelaar dat hij vindt dat zijn Marvel-personage “zijn langste tijd heeft gehad”, maar dat hij graag de kans zou krijgen om een ander personage uit de comic te spelen.
“Drax is voorbij voor mij. Tenzij James Gunn me belt en vraagt of ik klaar ben om de rol van Drax over te nemen, zou ik niet geïnteresseerd zijn,” vertelde Bautista aan ComicBook. “Als James me zou bellen, wat hij natuurlijk niet zal doen. Het gaat goed met hem, hij heeft een ander pad gekozen.”
James Gunn is nu co-regisseur van DC Studios, dus een vierde Guardians of the Galaxy deel zal waarschijnlijk niet snel komen. Bautista staat echter wel open voor het idee om een ander personage te spelen bij Marvel of DC.
“Ik wil in die wereld zijn, ik ben een fan van die wereld, ik ben een fan van comics en dat hele universum,” zei Bautista. “Marvel, DC, ik wil er deel van uitmaken. Ik heb het James laten weten, ik heb het de gebroeders Russo laten weten. Persoonlijk heb ik met allemaal gepraat en gezegd: 'Laat me er niet buiten. Als er een personage is waar ik geschikt voor ben en jullie willen me, dan sta ik er helemaal voor open. Het Drax-karakter heeft gewoon zijn langste tijd gehad,” voegde de acteur eraan toe.