WICKED WINT 2 BAFTAS EN 3 CRITICS CHOICE AWARDS
Terwijl Wicked zich voorbereidt op de Oscars van 3 maart 2025, waarvoor het 10 nominaties heeft ontvangen (waaronder Best Picture, Best Actress, Best Supporting Actress en Best Original Score), wint het nu al prestigieuze prijzen bij de Critics Choice Awards en de Baftas.
Wicked keerde op 16 februari met 2 prijzen terug van de BAFTAS:
Best Cotsume Design voor Paul Tazewell
Best Production Design voor Nathan Crowley, Lee Sandales
De film won 3 prijzen bij de Critics Choice Awards op 7 februari:
Best Director voor Jon M. Chu
Best Cotsume Design voor Paul Tazewell
Best Production Design voor Nathan Crowley, Lee Sandales
Deze prijzen bevestigen opnieuw de positie van Wicked als een van de favoriete films voor de Oscars 2025. Tot ziens op 3 maart voor de nieuwe avonturen van Ariana Grande en Cynthia Erivo.
MEER DAN 310.000 BEZOEKERS IN BELGIË
Wicked blijft de bioscopen verbazen en werd in België al door meer dan 310.000 mensen bekeken, wat het tot de populairste verfilming van een musical maakt die hier ooit in de bioscoop werd vertoond. Een echte prestatie die, samen met een stortvloed aan nominaties en prijzen op de meest prestigieuze ceremonies (waaronder de Baftas en Oscars), aantoont dat het fenomeen WICKED schittert als nooit tevoren.
Bekijk hier de programmatie van de film in de bioscoopzalen.