Volgende week woensdag gaat de langverwachte Disney/Pixar animatiefilm "Up" in première. De film gaat over de 78-jarige Carl Fredericksen die op avontuur vertrekt naar Zuid-Amerika en een overenthousiaste scout, Russel genaamd.
Carl is een bejaarde man die eigenlijk in een rusthuis thuishoort, maar alvorens hij afscheid neemt van zijn oude woonst, maakt hij een adembenemende trip. Met behulp van duizenden ballonnen reist hij naar Zuid-Amerika. Bij zijn vertrek neemt hij per ongeluk Russel mee. Deze jonge ontdekkingsreiziger heeft bijna alle Wilderness Explorer-badges, slechts één badge ontbreekt hem. Alhoewel Russel nog nooit een stapje in de wereld gezet, is hij vastberaden om op zijn trip met Carl de laatste badge 'Ouderen Helpen' te bemachtigen.
Een unieke reis (en film) die je zeker niet mag missen, maar kan een huis ook in het echt vliegen? Ik hoor je nu al denken 'neen, natuurlijk niet', maar in theorie is het mogelijk.
Als mensen met heliumballonnen de lucht in kunnen gaan, kan een huis dat ook. Voor het huis van Carl Fredericksen (weegt ongeveer 45 500 kilo) zijn maar liefst 100 000 tot 30 miljoen ballonnen nodig, afhankelijk van de grootte van de ballonnen. Het creatieve team geeft toe dat ze niet zoveel ballonnen gebruikt hebben. Toch is hun aantal ook indrukwekkend: voor de meeste zwevende scènes gebruikten ze 10 297 ballonnen en 20 622 ballonnen voor de scène wanneer het huis voor het eerste de aarde verlaat! Een trip met het vliegtuig lijkt me net iets minder omslachtig...
Meningen
Al het nieuws cinema
James Cameron geeft toe moeite te hebben met het schrijven van de volgende Terminator
Terwijl James Cameron druk bezig is met Avatar 4 en zijn langverwachte WOII-drama Ghosts of Hiroshima, werkt hij ook in stilte aan een nieuw Terminator-project. Verder lezen...Producent van Pirates of the Caribbean hint op terugkeer van Johnny Depp in de franchise ondanks breuk met Disney
Kapitein Jack Sparrow heeft mogelijk nog niet zijn laatste reis gemaakt. Verder lezen...Het 40ste FIFF Namen opent met LES BARONNES van Mokhtaria Badaoui en Nabil Ben Yadir!
De 40ste editie van het Internationale Festival van de Franstalige Film van Namen (FIFF) opent op vrijdag 3 oktober met de langverwachte wereldpremière van LES BARONNES van Mokhtaria Badaoui en Nabil Ben Yadir, in wereldpremière en in aanwezigheid van de filmploeg. Verder lezen...De Dood zit je nog steeds op de hielen! De "Final Destination"-saga gaat verder!
Een zevende "Final Destination"-film is in de maak bij New Line, met Lori Evans Taylor, co-scenarist van "Bloodlines", die terugkeert om dit nieuwe deel te schrijven. Verder lezen...Hallo lang weekend, hallo cinema! Wat je nu niet mag missen
Vrijdag 15 augustus is het Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart en dat betekent voor velen een wettelijke feestdag én een zalig lang weekend. Of je nu een uitstap plant, gezellig thuis blijft of gewoon zin hebt om er even tussenuit te glippen: dit is hét moment om jezelf te trakteren op een bioscoopbezoek. Verder lezen...Matthew McConaughey was bijna Jack in Titanic... tot hij deze zes woorden zei
Zes woorden zouden Matthew McConaughey de hoofdrol in Titanic hebben gekost: "No. That was pretty good. Thanks." Verder lezen...Together: een hilarisch liefdesdrama met een vleugje body horror
De body-horrorfilm over dysfunctionele relaties, codependency, en het (her)ontdekken van je eigen identiteit is vanaf 20 augustus in de bioscoop te zien. Verder lezen...REGRETTING YOU - Eerste trailer!
When life pulls you down, love lifts you up. Bekijk nu de eerste trailer van REGRETTING YOU, vanaf 22 oktober alleen in de bioscoop. Verder lezen...Kesha laat harten sneller slaan terwijl ze zich uitkleedt en haar decolleté toont in pikante badkamerfoto's
De Tik Tok-zangeres, 38, ging dinsdag naar Instagram om een pikant bericht met haar fans te delen. Verder lezen...