De toekomstige spin-off van NCIS, die door zal gaan in New Orleans, heeft eindelijk haar leading man: acteur Scott Bakula heeft zopas getekend om de held van deze spin-off te gaan vertolken, special agent Pride. Het is hij die de boss zal zijn van dit nieuwe bureau gelegen in Louisiana, dat we in de lente zullen kunnen gaan ontdekken tijdens een dubbele aflevering van seizoen 11 van NCIS, die dienst zal doen als pilot van deze spin-off.
Agent Pride wordt omschreven als een man “die geleid wordt door te doen wat juist is en hij doet alles met passie, kracht en humor. Hij zal een unieke federale agent zijn voor een unieke stad. Hij belichaamt New Orleans”.
>>> NCIS: Tony gaat zeker niet weg van het team van Gibbs in seizoen 11
Als deze dubbele aflevering in de smaak valt zal de zender CBS het eerste seizoen van NCIS: New Orleans beginnen uit te zenden in de herfst. Even ter herrinnering: Scott Bakula was, in de jaren 1990, de held van de serie Quantum Leap. We hebben hem meer recent ook nog gezien in de finale van Desperate Housewives. Seizoen 11 van NCIS is terug van start gegaan op 4 februari op de Amerikaanse zender CBS met aflevering 14 “Monsters and Men”.