Het idee lijkt een beetje vergezocht, maar de producenten van Glee nemen het ernstig in overweging: Kurt zou binnenkort wel eens kunnen verhuizen richting Moskou! De producenten denken er serieus aan om de jongeman naar Rusland te sturen, om de finale van seizoen 6 kracht bij te zetten: “We spelen momenteel met dit idee,” zegt een bron dichtbij de producenten van Glee. Hij voegt eraan toe dat er nog niets is beslist.
>>> Glee: binnenkort het einde van McKinley, om uitsluitend te focussen op New York ?
De laatste jaren heeft Kurt alsmaar meer plaats ingenomen bij Glee, zozeer zelfs dat hij één van de hoofdpersonages is geworden. Zijn verhuizing naar de Russen is nog niet ingeblikt, maar het zou de dynamiek van de serie wel eens ernstig door mekaar kunnen rammelen! Vooral omdat er tegelijkertijd veel kans bestaat dat McKinley en Lima worden geschrapt, om de serie helemaal op New York te focussen.
Wat er ook van zijn, alle hens zijn aan dek om de laatste maanden van Glee voor te bereiden. Ondertussen gaat seizoen 5 nu donderdag 7 november verder in de Verenigde Staten op de zender Fox, met aflevering 4, "Aan Katy of aan Gaga".